WISZąCE OGRODY

W sobotę 28.06. 0 13.00 zapraszamy na kolejne warsztaty z cyklu  "Wiszące ogrody". Zazieleniamy kolejne bramy św. Marcina. Sporo grzebania w ziemi, edukacji i zabawy!

GŁOśNE ZAMKNIĘCIE

W piątek, 27 czerwca o godz. 20.00 zapraszamy WAS na małą imprezkę pożegnalną, zagra DJ Witold Olejnik, będzie piwko w dobrej cenie, będą zdjęcia i wspomnienia zapewne :)

 

COFFICE

Zapraszamy do naszego COFFICE. Jest prąd, wi-fi, wygodne stoły, zniżki w barze na kofeinę i cukier :) dające moc do pracy! 

 

KUCHNIA SPOŁECZNA

 29.06. o godz. 16.00 zapraszamy na ostatnią przed wakacjami Kuchnię Kuchnia Społeczna - będziemy rozmawiali o prawie do miasta i odzyskiwaniu przestrzeni miejskiej. Przyrządzanie zmian społecznych – od kuchni.

cuda witryn

W NIEDZIELĘ, 29.06. o 14.00 wszystkich chętnych, dużych i małych zapraszamy na super kreatywne warsztaty plastyczne: CUDA WITRYN - na bis Hasło: Imieniny ulicy w przyszłości. Będzie sporo zabawy z wyobraźnią!

 

MENU CZERWIEC

Są ciasta, zupy, tarty, ale i tak polecamy koktajle (TRUSKAWKOWE!) i smoothiese własnej lub naszej kompozycji, lemoniady i frappe! W końcu zaczął się sezon na zimne i witaminowe!

Development Journey

Zapraszamy do oglądania wystawy fotografii Kuby Ryniewicza "Development Journey". To cykl zapowiadający wystawę fotografii z  podróży do krajów, w których główną religią jest buddyzm Theravada.