SPOTKANIE Z AUTORAMI

W CZWARTEK, 24.04. o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie z autorami książki:
MARTWE CIAŁA.  WALDEMAREM CISZAKIEM I MICHAŁAŁEM  LAREK.

 

LATAJĄCE KRĘGI

W środę o 19.00 zapraszamy na czwarty Latający Krąg w Poznaniu. Bohaterkami będziemy niestety my: Agata i Natalia (w komplecie lub pojedynczo) - właścicielki Kluboksięgarni GŁOŚNA :) Postaramy się nie zanudzić!

 

COFFICE

Zapraszamy do naszego COFFICE. Jest prąd, wi-fi, wygodne stoły, zniżki w barze na kofeinę i cukier :) dające moc do pracy! 

 

PRZESADZAMY!

Wraz z Tytka, Projekt Zieleniak i z WAMI znów przesadziliśmy. Głośniowe parapety wiosennie pachną miętą czekoladową i cytrynową, melisą i  poziomkami :) Przyjdźcie sprawdzić! W maju odnowimy nasze wiszące ogrody :)

WEEKEND MAJOWY

Zapowiadamy! Długi weekend majowy również wypoczywamy, taka wiosna nam sie przydarzyła :) Od 1 do 4 maja Głośna będzie zamknięta. Bawimy się!

MENU: 24.04.

Specjalne zakładu: tarta pieczarkowa i zupa krem pomidorowy z soczewicą na indyjską nutę,  z  ciach: mega czeko brownie, bakaliowe vegańskie oraz marchewkowe z migdałami. Pycha!

ZUZANNA GINCZANKA

W PIĄTEK, 25.04., 16.30 redakcja „Czasu Kultury” zaprasza na pokaz filmu „Urwany wiersz. Zuzanna Ginczanka (1917–1944)” oraz spotkanie poświęcone poetce.