KARAWANA OPOWIEŚCI

W ŚRODĘ, 16.04., o19:00 KARAWANA OPOWIEŚCI zaprasz na PIEŚNIE DZIADOWSKIE I OPOWIEŚCI O ŚMIERCI. Opowiadają, śpiewają i grają:
Katarzyna Wińska i Witold Roy Zalewski, Szymon Góralczyk

 

DJ_SKI PIĄTEK

18.04., od godz.  20:00 zapraszamy na koleny DJ_SKI PIĄTEK.
Tym razem Pan Picik przygotowła dla Was set pod hasłem: CHI-TOWN meets BIG APPLE, czyli Chicago w kontrze i współbrzmieniu do Nowego Jorku.

 

COFFICE

Zapraszamy do naszego COFFICE. Jest prąd, wi-fi, wygodne stoły, zniżki w barze na kofeinę i cukier :) dające moc do pracy! 

 

PRZESADZAMY!

W niedzielę wraz z Tytka, Projekt Zieleniak i z WAMI znów przesadziliśmy. Nasze parapety wiosennie pachną miętą czekoladową i cytrynową, melisą i  poziomkami :) Przyjdźcie sprawdzić! 

PRZERWA

Zapowiadamy przerwę świateczną. Od 19 do 21 maja Głośna będzie zamknięta. Objadamy się jajcami, mazurkami, sernikiem i sikamy wodą. Życzymy Wam tego samego!

 

MENU: 17.04.

Specjalne specjalności: tarta szpinakowa i zupa grochowa vege wg pięciu przemian. Z ciach: makowo-cytrynowe vegańskie w promo, kruszaniec (10 zł promo) oraz brownie z orzechami laskowymi niczym czekolada z okienka.

WIOSNA! WIOSNA!

Wiosna, cieplejszy wieje wiatr, wiosna eee nie mamy wcale więcej lat :) Już niedługo Głośna znów się zazieleni! Będą ziołowe parapety i wiszące ogrody, będzie cuuuudnie! Słońce i roślinki, tak, na to czekaliśmy!